26 sierpnia 2014

153. 'Cause it's too cold for you here and now


Hej, witam ! Przybywam z nową notką. Trzy zamówienia, trzy szablony wolne oraz trzy nagłówki. Nie jest to specjalnie dużo, ale jednak coś. Okey, zaczynamy.

Zamówienie dla Jaspera B.
Szablon mi się podoba. Nie kombinowałam za bardzo, żeby nie był zbyt zagmatwany. Nagłówek taki najprostszy, chciałam, żeby nic nie było zbyt dużo przepychu. Sądzę, że jest dobrze.


Zamówienie dla mila2841.
Ten szablon również mi się podoba. Nie jest zbyt przekombinowany. Starałam się zrobić w odcieniach fioletu,  ponieważ zieleń nie bardzo mi tu pasowała, ale jeśli jest coś nie tak, napisz do mnie, a zmienię co chcesz.

Zamówienie dla Rani Hatake.
Tak jak prosiłaś suwak jest w notce, karty z boku, więc mam nadzieję, że spełniłam twoje oczekiwania. Jednak, jeśli szablon ci się nie spodoba, zrozumiem to w stu procentach. To jest moje pierwsze zamówienie, jak i praca, z tematyki Naruto OC, więc nie miej mi za złe jakichkolwiek błędów. Ogólnie rzecz biorąc, podoba mi się ten szablon, nie jest zły. 

Szablony wolne:
Szablon minimalistyczny. Zabawiłam się troszeczkę kodem do archiwum. Nie kombinowałam za bardzo. Chciałam, żeby wyszedł efekt taki jaki właśnie jest. Nagłówek jest gifem ( klik ). Przeglądałam strony i jak spojrzałam na ten gif, od razu miałam wizję na ten szablon, a więc jest.

Ten szablon jest również minimalistyczny, nagłówek gif ( klik ). Jest w odcieniach brązu. Bardzo mi się podoba. Przy tej pracy również nie kombinowałam z CSS'em. Po prostu wklepałam kody i jest.

Oki, więc trzeci i ostatni szablon wolny. Jest bardzo schludny, w barwach od białych do czarnych, wyjątkiem jest czerwień i cyjan. Tło jest nieruchome. Co mogę więcej powiedzieć ? Podoba mi się ten nagłówek, bo nie jest przekombinowany oraz CSS też jest ładny.

Nagłówki:
Barwy bardzo mi się podobają, taki był zamiar.

 Jestem zdecydowanie na tak. Jeny, jak pięknie mi wyszedł, nie spodziewałam się tego.

Bardzo mi się podoba. Ah, dziś wszystko mi wychodzi, hah. No więc jest super.

Na dziś to koniec. O jeny za 10 dni koniec mojego stażu, aaaa. Ciekawe czy zostanę. No ale jeszcze nie rozpaczajmy. Więc, no jest git. Nie umiem się dziś rozpisać, więc...

Przyjmę DWA INTERESUJĄCE zamówienia !

Edit
 Przyjmuję zamówienie:
- Melanii Zabini

8 komentarzy:

 1. Szablon wspaniały! Bardzo dziękuję, biorę go! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest bardzo dobry, o wiele lepszy od tego, co jest na moim blogu w tej chwili. Wiem, nie powinnam tego pisać, ale taka jest prawda.
  Bardzo dziękuję za wykonanie szablonu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Szablony na zamówienie mnie podobają się tak średnio, ale za to wszystkie wolne są piękne. Szczególnie 346. Będzie pasował do bloga, który mam zamiar za niedługo otworzyć. :) Zapewne go podkradnę.
  Mam tylko jedną uwagę do 347. Chciałam go sb porwać na mojego bloga (http://heathrow-airport-at-5am.blogspot.com/), ale pod zdjęciem zobaczyłam adres "gwiazdnaszych-wina.blogspot.pl". Nie dałoby się tego jakoś usunąć?

  Pozdrawiam,
  Melania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. (to moje drugie konto na blogspocie) "gwiazdnaszych-wina.blogspot.com" powstało tylko ze względu na to, że na screenshocie najechałam myszką na stronę główną (aby pokazać efekt po najechaniu), a jeśli pobierzesz szablon i wgrasz na swojego bloga to nie będzie tego napisu

   Usuń
  2. Przy okazji złożę zamówienie :)

   Nick: Melania Zabini

   Adres bloga: http://tajemnice-severusa-snapea.blogspot.com/

   Tematyka bloga: Potterowska

   Hasło: Umarłem, ale żyję

   Układ: najlepiej trójkolumnowy.

   Barwy: ciemne, najlepiej czarny

   Cytat: brak, ale zależałoby mi żebyś gdzieś wkomponowała tytuł opowiadania. "Tajemnice Severusa Snape'a"

   Obrazki: http://38.media.tumblr.com/tumblr_m3xt7wFFXu1r2k7z1o1_500.jpg
   http://static.tumblr.com/5b74d3ffc57126e77591457b83f78486/gbui747/Wjymi9x9j/tumblr_static_karen.jpg
   http://d2tq98mqfjyz2l.cloudfront.net/image_cache/1333152944990583.jpg

   Koncepcja: Chciałabym żeby szablon był schludny, przejrzysty i minimalistyczny. Jeśli chodzi o nagłówek to chciałabym żebyś z tych zdjęć wycięła trójkąty (zależy mi na ich twarzach) i ułożyła je po kolei (w takiej kolejności jak podane zdjęcia). Pierwszy stałby na podstawie, drugi (z tą dziewczyną) na wierzchołku, i trzeci również na podstawie. Jeśli o resztę chodzi to zdam się na twoje umiejętności :)

   Kontakt: melkazabini@gmail.com lub gg: (ale jestem dość rzadko) 48284696

   Usuń
  3. To wszystko wyjaśnia. Bardzo dziękuję :)

   Usuń
 4. Dziękuję Ci kochana, jest piękny. Bardzo dziękuje :*** Pozdrawiam :***

  OdpowiedzUsuń
 5. Nick: Yoshi
  Adres bloga: http://havenyaoi.blogspot.com/
  Tematyka bloga: yaoi
  Hasło: Umarłem, ale żyję
  Układ: prawokolumnowy
  Cytat: Love forever
  Obrazki: http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a5/46/bb/a546bb276fd761c0aac52aa89d386f4f.jpg oraz http://24.media.tumblr.com/tumblr_loacw0hznn1qllxxro1_500.jpg
  Koncepcja: Chciałabym by lista kart znajdowała się po lewej stronie. Postacie chciałabym by były wkomponowane w fioletowo-granatowe tło z głębokimi odcieniami. Chciałabym aby był zachowany kontrast między postaciami, skórą a włosami. Chociaż nie wiem czy to dobry pomysł, dlatego zdaję się na Ciebie bo nie wiem jak to by wyglądało. Ikony użytkowników w komentarzach chciałabym by były okrągłe. Czcionka przejrzysta. Ramki zdjęć dodawanych na stronie bloga lub notce prosiłabym by były niestandardowe.... takie fikuśne ale pasujące do szablonu. Jeśli coś by nie pasowało to, tak jak wspominałam, zdaje się na Ciebie :)
  Dodatki: button
  Kontakt: GG - 47737738
  Mam nadzieję, że prawidłowo wypełniłam zamówienie :)

  OdpowiedzUsuń