12 sierpnia 2014

150. Life of The Party


 AHOJ! Jestem nową stażystką. Na początek trochę skromnie, bo jeden szablon. Jest to spowodowane iż zaraz wyjeżdżam nad morze, ale spokojnie będzie laptop i internet, więc coś zmajstruje. 



Cóż, ogólny CSS bardzo mi się podoba, lecz nagłówek cóż nie jest profesjonalny. Powiem szczerze jestem "świeża" w naszej blogosferze. Przepraszam za jakieś nie dociągnięcia. Staram się stosować do złotych zasad odnośnie nagłówków, więc przepraszam Was najmocniej jeśli momenty będę nieestetyczne.

Z wielką chęcią przyjmę 2-3 zamówienia.
HOOD

2 komentarze:

 1. Fajny szablon, bardzo podobają mi się strony. Ładnie zrobiłaś tytuł posta. Nad robieniem nagłówków musiałabyś popracować, nie wystarczy sama tekstura i dwa zdjęcia. Musisz znaleźć różne paczki stock'ów, który wypełnią wolne miejsce w nagłówku. Ale css ogółem bardzo fajny. Jeśli chcesz jakieś pomocy pisz do mnie śmiało. :)
  Pozdrawiam,
  ~ ally x

  OdpowiedzUsuń
 2. Dość ciekawy wygląd stron.Ogólnie css ładny, tylko nie podoba mi się ta ramka wokoło środkowej kolumny. Gdyby była bliżej ramki posta wyglądałoby to estetyczniej. Co to nagłówka, musiałabyś popracować nad dopasowywaniem zdjęć. Jakieś stocki tez by się przydały, ale tak poza tym jest ok :))

  Pozdrawiam.
  Alaya B.

  OdpowiedzUsuń