24 grudnia 2013

Życzenia


Chciałybyśmy złożyć wszystkim życzenia z okazji Świąt. Dziękujemy za to, że jesteście z nami, że wybieracie właśnie naszą szabloniarnię. Dziękujemy za te wszystkie komentarze, za rozmowy na czacie, za wszystko! Bo gdyby nie Wy, prawdopodobnie już dawno by nic tutaj nie było.
Chciałybyśmy Wam życzyć, zdrowych, pogodnych, pełnych ciepła, nadziei i przede wszystkim miłości Świąt, żeby były one spędzone w rodzinnym gronie, z bliskimi, przyjaciółmi, ze swoją sympatią. Żeby te święta były wyjątkowe! Pełne magii, jak za czasów dzieciństwa. Aby w nowym roku wychodziło Wam wszystko lepiej,  żeby ogółem nowy rok był lepszy, niż ten który właśnie przemija! Udanego Sylwestra, a po nim kaca na dwa dni. Wesołych Świąt kochani!
Dziękujemy za te wszystkie spędzone razem chwile! Dziękujemy za to, że jesteście!

załoga Ministerstwa Szablonów

11 komentarzy:

 1. ~ Wesołych Świąt ! ~ ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Wierzcie, lub nie, ale popłakałam się czytając te życzenia ._. .
  To ja chcę Wam podziękować - za poświęcony czas, za przecudne szablony. Za Wasze zaangażowanie w ich robienie. Życzę Wam najpiękniejszych Świąt, mnóstwa fajerwerków w Sylwestra. Żeby Mikołaj nie próżnował w rozdawaniu prezentów, a Wasze rózgi ma przynieść do mnie :). Nie zapominajmy o śniegu, który ma NAKAZ solidnego sypnięcia na całą Polskę ( sanki nie mogą stać nieużywane ). Życzę także jeszcze jednego, bo w załodze są same dziewczyny... Świetnych chłopców! Z tego, co wiem, to Sasame już swojego księcia znalazła, więc życzę Ci z nim szczęścia.
  Wesołych Świąt, kochane szabloniarki ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jej dziękujemy <3 oj szczęście się przyda, bo ten głąb co chwile coś odwala xd, eh i księciem to bym go nie nazwała xd niestety jest tak daleko ode mnie.. :c
   Jestem za żeby sypał śnieg! W sumie na sanki to jestem już za stara, ale uwielbiam kiedy prószy śnieg i mróz tak delikatnie szczypie w nosek ♥
   Wesołych! ;*

   Usuń
  2. ~Miłość rośnie wokół nas~ ♥♡♥♡♥

   Usuń
 3. Ja też chciałabym wam podziękować!!!!! My składamy zamówienia, a wy je realizujecie!!!! Bo naprawdę czasami trudno wykonać jakiś szablon!!! Więc składam wam życzenia. Żeby wam się lepiej żyło, dużo kasy w kieszeni, wódki na Sylwester, dużo prezentów i od groma nowych, dobrych postanowień!!!!!!!! No i żeby spadł śnieg.....Bo jak na razie go jakoś nie widać!!!!!! No i Sasame szczęścia życzę z tak zwanym księciem z bajki!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy! Oj kasa by się przydała xD
   Wszystkiego dobrego na święta! ♥
   Dziękuję ^^

   Usuń
 4. Również ślę życzonka!
  Najbardziej wam życzę ciepłej rodzinnej atmosfery! Spełnienia marzeń i szalonego Sylwka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha... Ciepłej rodzinnej atmosfery.. -,-

   Usuń
  2. Co jest Miku?
   Dziękujemy <3

   Usuń
  3. Ta rodzinna atmosfera... -,-'

   Usuń