9 sierpnia 2013

Ogłoszenie

Witam dzisiaj po raz drugi! Jak widzicie na szabloniarni zaszło dość sporo zmian, ale najważniejsze: Zmienił się regulamin! Od tej pory szabloniarki będą przyjmowały zamówenia pod najnowszym postem. Każda na końcu notki będzie podawała ilość zamówień, które przyjmie. Jeśli napisze, że nie przyjmuje zamówień, to wtedy nie przyjmie ani jednego zamówienia, co chyba jest logiczne.
Również na paczuszki z szablonami będą nakładane hasła. Jak to będzie działać? Po prostu obowiązkowy jest punkt podania przez zamawiającego, lub pobierającego z galerii, kontaktu do siebie: numeru gg, bądź e-miala. Wtedy my będziemy wysyłać hasło.
Pytanie co będzie jak hasło się zgubi? Otóż będziemy używać kilku haseł, które ustalimy i będziemy je zapisywać wraz z numerami szablonów. Co jakiś czas hasła będą zmieniane. Żeby zapobiec tego, że się zgubią, szabloniarki będą wysyłać wiadomości do siebie( tak do swojej osoby!) z hasłami i numerami szablonów, jak i również na głównego e-maila, gdzie będą się mieścić wszystkie hasła. Będą one musiały robić to od razu kiedy już będą miały gotowe paczuszki z szablonami. Wtedy jak któraś będzie miała problemy z komputerem, hasła będą na e-mailu i będzie je można spokojnie znaleźć.
Czy to wypali? Nie mam pojęcia, ale jak nie spróbujemy to się nie dowiemy. Pewnie zapytacie po co to komu? Otóż szablony często mają więcej pobrań niż powinny mieć, a w pobieralni o tym głucho i pusto. Dlatego jak ktoś będzie na prawdę chciał szablon na swojego bloga, napisze po prostu formularz w pobieralni, a my prześlemy hasło.
A teraz do szabloniarzy i stażystów:
Jutro wezmę się za instrukcje, jak ustawić hasło na paczuszkę ( właśnie o tym pisałam w poprzednim poście ) i wam je podeślę. Więcej chyba nie muszę pisać, gdyż inne informacje zawarłam we wcześniejszym ogłoszeniu.
Chciałabym jeszcze napomknąć, że galeria jest już czynna. Zrobiłam tam mały porządek. W sumie szablon jest ten sam co na szabloniarni, ale ogólnie jestem zadowolona.
Do zobaczonka ;*

7 komentarzy:

 1. Ahahaha posłuchałaś mnie dałas ten szablon :D
  Młahhh on jest cudny :D

  Kurwaa jaka zmiana xD I bardzo dobrze tępić tych którzy nie zapoznają się z regulaminem :D:D

  Nie no co ty żartuje xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I sama nie zachowujesz się kulturalnie xD Ale dobra, na to twoje "kur" mogę przymknąć oko ;D Mnie się również podoba główny ^^

   Usuń
  2. Dobra przepraszam MAMO :D
   Ale wiesz jaka jestem ^^

   Usuń
 2. OJ coś mało ogarniam z tymi zamówieniami, ale dobra... Jak już to wejdzie w życie to każdy zrozumie ;ppp
  Uwielbiam nowy szablon. ;d Jest boski, ja chce więcej twoich szablonów ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobra... Ja też trochę mało kumam, ale jakoś tam sobie poradzę xd

  OdpowiedzUsuń
 4. Dostałam instrukcję, trochę mało ją kumam ale się nauczę:)
  A szablon? wprost cudny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szablon zajebiste, że tak się wyrażę. Ale o tym pisałam na GG ;)
  Zapoznałam/zapoznaje się z instrukcją i póki co ją rozkminiam ;)

  OdpowiedzUsuń