4 stycznia 2015

162. Ale to już było i nie wróci więcej

Witajcie kochani!
Z dniem dzisiejszym tj. 04.01.15 Ministerstwo kończy swą działalność. Już dawno gdzieś w moim umyśle pojawiła się wizja zamknięcia szabloniarni, lecz chciałam jeszcze dać jej szansę i nie żałuję. Mimo wszystko poznałam wielu sympatycznych ludzi, przez naszą ekipę również przewinęło się wielu grafików, z którymi się bardzo przyjemnie współpracowało. Myślę, że te dwa lata(które MS obchodziłoby już w marcu tego roku) nie poszły na marne. Sama nie żałuję, że dołączyłam właśnie do tej szabloniarni. Pomyśleć, że tak wiele się zmieniło, od kiedy wkroczyłam do graficznego świata.
Pewnie też zastanawiacie się po, co zmieniłam szablon główny, skoro kończymy działalność... W sumie zaczęłam go już dawno i wolałam go już tutaj udostępnić, niż miałby być niepotrzebny.
Oddaję również swoje zaległe zamówienia, jak i również jeden szablon wolny, z którym nie miałam co zrobić.
Jeśli chodzi o galerię, chciałabym dokończyć w niej porządki, ale myślę, że zostanie dopiero otwarta na wiosnę/lato, bo trochę jest z tym roboty.
Co do zamówień, jeśli któraś z szabloniarek zalega z zamówieniami, proszę się z nimi kontaktować osobiście - kontakt jest na każdej podstronie graficzek.
Kiedy napisałam post o zamknięciu na naszej podstronie, Ally nie odpowiedziała (a nawet informowałam przez gg i e-maila), więc nie wiem, jak to będzie z kontaktem do niej.
Dobra, pora przejść do szablonów.