24 września 2014

159. I'm still waiting till I'm eighteenWitajcie kochani! Jak się macie? Ah, mam trochę mało czasu, ale dziś dodałam notkę z zaskoczenia. Jutro nie dałabym rady, bo mam za mało czasu, do tego wracam do domu dopiero po 17, jeszcze muszę ogarnąć notkę na prywatnego bloga, więc trochę tego jest. Jednak; nie rozpisując się mam dla was dwa zamówienia - wiem mało, właściwe prawie nic, ale na więcej mnie już nie stać. Jestem trochę wyczerpana.

Zamówienia:

Szablon mi się podoba, próbowałam dopasować się do tego, który wstawiłaś w komentarzu. Mam nadzieję, że trafiłam. Jest fiolet, zieleń, ale nie ma różu, nie pasował mi tu, ah, jeszcze jedno, nie ma stron w kółkach, ponieważ według mnie by tu nie pasowały.

22 września 2014

158. AYAYAYAYA!

Na ikonach są dziewczyny z Orange Caramel.


Hej robaczki!
Wróciłam z nową notką po... dwóch miesiącach? Przepraszam za długą nieobecność, ale w wakacje mnie nie było w domu, a kiedy szkoła się zaczęła, trzeba było się uczyć, nie? No dobra, nie chciało mi się nic robić. xD
Na dzisiaj mam 3 ikony (Orange Caramel <3), sygnaturę i trzy nagłówki (tak, Miki szaleje. :P).


Lubię ten. :D 

A ten mi się nie podoba. :c Za dużo naładowane.

Mój faworyt. <3 Tayuya, Tayuya. Szkoda, że zmarła, nie?

No to tyle.

Zamówień nie przyjmuję.

Miki vel Smerfetka. 

21 września 2014

10 września 2014

156. Close as strangers.


Witam! Jak się macie? Ja znakomicie! Zostałam przyjęta na stałe, jej! Więc nowa notka to: zamówienie, jeden szablon wolne oraz jeden nagłówek.

Zamówienie dla Vitaminki Styles
Okey po pierwsze, próbowałam wpasować szablon w ciemne barwy i nie mam pojęcia czy mi wyszło. Po drugie menu jest w gadżecie HTML/JavaScript. Więc żeby wpisać swoje strony musisz zrobić tak:

3 września 2014

155. Them girls be like


Hej. Więc jest to moja ostatnia notka przed końcem stażu. Jej, denerwuję się decyzją. Lecz zacznijmy. Dwa zamówienia, nagłówek oraz mały dodatek, jakim jest paleta kolorów.

Zamówienia:

Więc chciałam zrobić tak jak na tym szablonie, do którego wysłałaś link. Spróbowałam, ale nie wiem czy wyszło tak jak ty chciałaś. Do zdjęcia dodałam napis, lekko przyciemniłam i zrobiłam resztę szablonu. Mam nadzieję, że ci się podoba. W paczce masz kilka button'ów, które zrobiłam i, które (mi osobiście) bardzo się podobają.