30 sierpnia 2014

154. We were on a something, now I left with nothing at all

Siemka ! Wróciłam. Dziś tylko jedno zamówienie, (niestety) jeden szablon wolny, kilka sztuczek z kodem CSS (jeśli ktoś chce. Mam nadzieję, że notka wam się spodoba i coś wam się z niej przyda. Let's go!

Zamówienie dla Melanii Zabini
Tak jak chciałaś minimalistyczny. Może ci się nie spodobać, a wtedy ja zrozumiem. Nie umiałam wykonać nagłówka trójkąta z tych zdjęć, więc zrobiłam taki nagłówek, mam nadzieję, że nie jesteś zła. 

26 sierpnia 2014

153. 'Cause it's too cold for you here and now


Hej, witam ! Przybywam z nową notką. Trzy zamówienia, trzy szablony wolne oraz trzy nagłówki. Nie jest to specjalnie dużo, ale jednak coś. Okey, zaczynamy.

Zamówienie dla Jaspera B.
Szablon mi się podoba. Nie kombinowałam za bardzo, żeby nie był zbyt zagmatwany. Nagłówek taki najprostszy, chciałam, żeby nic nie było zbyt dużo przepychu. Sądzę, że jest dobrze.

23 sierpnia 2014

152. It doesn't matter what people say and it doesn't matter how long it takes.

Heloł wszystkim! U was też taki upał, że szkoda gadać? Na dzisiaj przygotowałam tylko jeden szablon wolny, no i oczywiście zamówienia. 

Szablon wolny:Szablon podoba mi się; w końcu Natsu <3 Jest delikatny, nieprzekombinowany. 

20 sierpnia 2014

151. What doesn't kill you, makes you stronger


Siemka, siemka ! Przybywam z nową notką. Wykonałam trzy zamówienia, cztery nagłówki, dwie sygnatury i jedną paczkę tekstur (x4 - 1200x1200).

Zacznijmy od zamówień:

Jak prosiłaś jest Selena, dużo kwiatów, jednak nie wcisnęła tańca, ponieważ nie wiedziałam czy to ma być balet, hip-hop, breakdance i po prostu nie chciałam wkleić złego zdjęcia i popsuć nagłówka.

12 sierpnia 2014

150. Life of The Party


 AHOJ! Jestem nową stażystką. Na początek trochę skromnie, bo jeden szablon. Jest to spowodowane iż zaraz wyjeżdżam nad morze, ale spokojnie będzie laptop i internet, więc coś zmajstruje. Cóż, ogólny CSS bardzo mi się podoba, lecz nagłówek cóż nie jest profesjonalny. Powiem szczerze jestem "świeża" w naszej blogosferze. Przepraszam za jakieś nie dociągnięcia. Staram się stosować do złotych zasad odnośnie nagłówków, więc przepraszam Was najmocniej jeśli momenty będę nieestetyczne.

Z wielką chęcią przyjmę 2-3 zamówienia.
HOOD

7 sierpnia 2014

149. hold onto whatevere keeps you warm inside

Witam serdecznie ! Z tej strony Ally :) Od dziś jestem tu stażystką. Mam nadzieję, że zostanę tutaj na dłużej. Co bym mogła jeszcze o sobie powiedzieć ? Lubię tworzyć grafikę, szablony oraz pisać opowiadania. Nie zajmując więcej czasu, przejdę do konkretów... Na dziś przygotowałam 4 szablony.

Szablony:

podgląd / pobierz

Szablon mi się podoba. Szczególnie z niczym nie kombinowałam. No tutaj mamy Miley Cyrus w układzie otwartym, dwu kolumnowym.

3 sierpnia 2014

148. Don't listen to the lies, that try to make you feel so small.

Hejo! Tu znowu ja. Na dzisiaj przygotowałam 3 szablony wolne oraz zamówienie. Zacznijmy właśnie od niego.

Zamówienie dla Happy Chan


Moje pierwsze zamówienie wykonane, uff. Mam nadzieję, że nadal Ci się podoba. 
Jeśli chodzi o moją ocenę, szablon jest dosyć prosty, zero kombinowania. Taki delikatny. Podoba mi się.