20 stycznia 2014

128. Ostatni track + podsumowanie grudnia i stycznia + zawieszenie!

Podsumowanie grudnia:

Cóż głosów na Ministerstwo w sodach w grudniu było dość sporo, za wszystkie bardzo dziękujemy! ;)

Szabloniarką grudnia została: cherry_czan z liczbą głosów: 8
Szablonem grudnia zostały szablony 219, 222, 223, z liczbą głosów: 3

Odbyła się również impreza graficzna w której udział wzięły wszystkie szabloniarki ;)

Teraz wykonane zamówienia:

cherry_czan: 3 zamówienia
Mikinnou: 4 zamówienia
Sasame Ka: 4 zamówienia

Podsumowanie stycznia:

Została wystawiona 1 odmowa oraz wykonane 3 zamówienia przez Sasame Ka

No to z podsumowania na tyle!

Kochani! Pora zawiesić Ministerstwo, trochę to trwało, ale dzisiaj... się żegnamy. Oczywiście nie na zawsze ;) Myślę, że jeszcze kiedyś tutaj wrócimy, o ile będziemy miały czas i chęci... wenę. To zależy od wielu czynników. Już Wam dziękowałam za te wszystkie komentarze... Ale jeszcze raz szczerze DZIĘKUJĘ, bo to dzięki Wam Ministerstwo się rozwijało, to dzięki Wam wiedziałyśmy ci robimy źle i w czym musimy się poprawić. Jeśli ktoś kiedyś będzie potrzebował pomocy, miał jakieś pytania, można śmiało pisać w zakładce pomoc, powiadomienia o komentarzach przychodzą mi na e-mail, więc.. będę się starać być na bieżąco ;) Proszę jednak również o kwestie formalne, takie jak przestrzeganie regulaminu, mimo, że Ministerstwo będzie zawieszone, nie oznacza to, że będziecie mogli sobie szaleć jak chcecie ;)
Jeśli kiedykolwiek nie będziecie mogli wejść na Ministerstwo i będzie ono tylko dla zaproszonych czytelników, to wiedzcie, że szykują się zmiany, co za tym idzie - będą to malutkie kroczki do odwieszenia Ministerstwa. Jeśli jednak to nigdy nie nastąpi, może Ministerstwo już nigdy nie powróci do życia. Różnie to w końcu bywa. Może nawet zobaczycie wtedy nasze prace gdzie indziej, kto wie? Na pewno o grafice nie zapomnimy! Zapewne będziemy tworzyć dalej, dla siebie, swoich blogów, czy znajomych. Może kiedy znajdziemy siłę, żeby prowadzić szabloniarnię to tutaj wrócimy. Planujemy nawet z Mikinnou tutaj wrócić, ale jak wyjdzie? Sama nie wiem. Pożyjemy zobaczymy.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję! Za poświęcenie każdej minuty na komentowanie, odwiedzanie, pobieranie, zamawianie! Dziękuję, bo spędziłam tutaj naprawdę świetne chwile, zapewne reszta ekipy również ;) Nie przedłużając... Zamówienia, czyli... Ktoś tutaj dostanie w końcu wypłatę czyż nie? ;)

Ostatni track

Szablon wolny

Szablon widniał na moim blogu, ale skoro zmieniłam szatę graficzną, postanowiłam go dodać jako wolny. Mam nadzieję, że komuś będzie służył tak dobrze jak mi ;) Uwaga! Na blogu sypie śniegiem! ;)

Szablon dla Yukarichan

Starałam się zrobić szablon trochę w starym stylu i myślę, że... nawet wyszło ;) Mam nadzieję, że szablon przypadnie do gustu, a jakby było coś nie tak to pisz ;) Buttony masz w paczuszce.

Szablon dla Violettomania

Szablon miał być ciemny, i trochę jaśniejszy na postaciach. Myślę, że uzyskałam taki efekt. Do robienia nagłówka podchodziłam kilka razy, bo co chwile mi coś nie pasowało, tło jest ruchome ;) Mam nadzieję, że przypadnie do gustu, jak coś byłoby nie tak to pisać proszę ;)

Szablon dla Ronny chan

Zamówienie było dość spore i trochę się w nim nie połapałam, wybacz również nie wykorzystałam wszystkich obrazków ;) Ale myślę, że szablon prezentuje się całkiem przyzwoicie. Jest ruchome tło, dlatego tak wygląda na podglądzie ;) Chciałaś układ trójkolumnowy, ale nie dawałam tła pod kolumnę, bo to by źle wyglądało. Jest skromnie, delikatnie. Mam nadzieję, że Ci się spodoba ;) Jak nie to pisz. 


Ogłaszam oficjalnie, że... 
Ministerstwo zostaje zawieszone, do odwołania!

10 stycznia 2014

Odmowa dla Karolina Dragon

Dzisiaj tylko odmowa. Wszystkie zamówienia postaram się oddać w przyszłym tygodniu.
Odmowa dla Karolina Dragon, zamówienie nie zgodne z regulaminem. Zrobiłam już nagłówek do szablonu, ale jak widać złożyłaś zamówienie na innej szabloniarni, dlatego jest ono już nieważne.
To by było na tyle ;*
Moja kolejka:
Yukarichan
Ronny chan
Violettomania