31 maja 2013

038. Zamówienie dla Hanare Hatake

No cóż, dzisiaj znowu tylko jedno zamówienie. I w sumie chyba jestem nawet z niego zadowolona. Mam nadzieję, że zamawiającej się spodoba. :D
Rahim-Sekunda
Muzyka, która towarzyszy mi od kilku dni :) A teraz szablon.


*Szablony na blogu próbnym co jakiś czas się zmieniają*

No nic, po prawej stronie masz napis "download" klikasz i powinno się pobrać. Link do nagłówka i buttonu masz w "Instrukcja i link do nagłówka. Ważne! " - co chyba jest logiczne, masz tam wszystko wytłumaczone. No nic, mam nadzieję, że szablon się spodoba.
Do następnego ;*

Kredyty:
1/2/3/4/5

037. Szablon DarkHappy-chan

Mam nadzieję, że mi wybaczysz kilka pominiętych szczegółów :< Po pierwsze jasny ten szablon, a to dlatego, że ciemne kolory nie pasowały do obrazków. Znowu niebieski >.< xD Hmm... wybrałam zdjęcia, które na początku przesłałaś, nie szukałam innych >.<. Coś jeszcze? Sama nie wiem. Może najpierw zobacz ^.^:


*Na blogu próbnym szablon zmienia się co jakiś czas!

Mimo wszystko mam nadzieję, że się spodoba ^.^ 
A! Jeszcze button:

Image and video hosting by TinyPic

To wszystko. Pozdrawiam;*
PS po pobraniu plików proszę przeczytać "README!!!".

30 maja 2013

036. Szablon dla Hana-chan

Poprawione zamówienie dla Hana-chan. Mam nadzieję, że teraz szablon przypadnie Ci do gustu. :)


*Szablony na blogu próbnym zmieniają się co jakiś czas*

Cóż, po prawej stronie masz napis "download" klikasz i powinno się pobrać. Jakbyś miała jakiś problem co do szablonu wiesz gdzie pisać. ;) Link do nagłówka masz w "Instrukcja i link do nagłówka. Ważne" - co chyba jest logiczne.
No nic na dzisiaj tyle. Do następnego ;*

Kredyty:
1/2/3

035. Zamówienie dla Ruby Phoenix

Tak naprawdę nie miałam żadnego pomysłu na ten szablon ._. Reszta obrazków w ogóle mi tutaj nie pasowała. Wyszedł dość prosty z przyjemnymi dla oka kolorami :) Mam nadzieję, że Cię nie zawiodłam ;x
No i wielkie podziękowania dla Sasame Ka bez której ten szablon byłby kompletną klapą! ;*


Jeżeli chcesz poprawnie zamieścić szablon, zapoznaj się z instrukcją znajdującą się w folderze z szablonem!!


Kolejne dwa zamówienia pojawią się jeszcze dziś lub jutro :) 

034. Zamówienie dla Hanare Hatake

Tak naprawdę to robiłam ten szablon wczoraj, ale wkurzyłam się na nagłówek więc zostawiłam to na dzisiaj xD Pozmieniałam kilka rzeczy i jest! ^.^


*Na blogu próbnym szablon zmienia się co jakiś czas!

Po pobraniu plików proszę dokładnie przeczytać "README!!!". To wszystko...
Pozdrawiam;*

29 maja 2013

033. Szablon dla Takeru

Siema wszystkim! Na dzisiaj również mam tylko jedno zamówienie, z którego jestem dość zadowolona - gorzej z zamawiającym xD Myślę, że ogólnie wyszedł, ale ja mogę się mylić. Nie wiem czy spełniłam oczekiwania.


*Szablony na blogu próbnym co jakiś czas się zmieniają*

Proszę, aby szablon pobierał tylko zamawiający!
Jak zapewne wiesz po prawej stronie masz napis "download" klikasz i powinno się pobrać. Chciałabym również napomknąć, że napis jest jako nagłówek, żeby nie przewijał się z tłem, link do niego podany masz w  "Instrukcja i link do nagłówka. Ważne!" to chyba logiczne, ale wolę to wyjaśnić. No cóż, jakbyś miał jakiś problem z szablonem to wal śmiało na moje gg: 45995008 bądź na szajsboxie który znajduje się po lewej stronie ( co chyba widać ) tam zawsze Ci ktoś pomoże. :)

No nic chyba tyle. Do następnego ;*

Kredyty:
1/2/3/4/5

28 maja 2013

032. 右代宮 チェリー ♥

Powiem jedno: coś jestem w formie ^.^


*Na blogu próbnym szablony zmieniają się co jakiś czas!

Tylko jedno małe zastrzeżenie... wybacz mi, ale zrobiłam układ dwukolumnowy. Naprawdę gomen!
Pozdrawiam ;*

031. Dla DarkHappy-chan

Ohayo! ^.^ Na początku chciałam tylko dodać, że Kenshiro-kun poprosił mnie o przesunięcie go w kolejce. Na razie będę go pomijać. Dlatego przeszłam do następnej zamawiającej czyli DarkHappy-chan >.< Oto szablon:


*Na blogu próbnym szablon zmienia się co jakiś czas!


Mam nadzieję, że się podoba :) Naprawdę bosko wyszedł - to moje zdanie ^.^. Hehe. A! I w razie wątpliwości proszę się ze mną skontaktować ;)

030. Szablon dla Kaori & Katsumi

Witam wszystkich! Na dzisiaj mam tylko jedno zamówienie. Nie będę się rozpisywać, bo po co? Jakoś dzisiaj nie widzę potrzeby ględzenia.
Cieszę się razem z Coduś, która zajęła trzecie miejsce w konkursie. Gratulacje kochana! ;*
A teraz szablon... Nie wiem czy spodoba się, ale mam nadzieję, że trafiłam w gusta. ;)


*szablony na blogu próbnym zmieniają się co jakiś czas*

Proszę nie pobierać szablonu oprócz zamawiających!
Po prawej stronie masz napis "download" i powinno się pobrać ( to zdanie już chyba tutaj każdy zna na pamięć ) - link do nagłówka znajduje się w "Instrukcja i link do nagłówka. Ważne!" - trzeba postępować zgodnie z instrukcją gdyż inaczej zamiast przeźroczystego nagłówka, robi się czarny. Taki tam psikus blogspota. Jakbyście miały jakiś problem z szablonem to proszę pisać na moje gg: 45995008. Uwierzcie, nie gryzę, a tylko wam pomogę w razie potrzeby. ;)

A teraz kochani kredyty, a właściwie tylko kredyt:
1

27 maja 2013

029. Szablon dla Ania Jaros

Witam was kochani! Z przecudownym katarem i kaszlem - pewnie sobie myślicie "a co mnie to obchodzi?" xD No nic... Szczerze mówiąc, do zamówienia podchodziłam kilka razy i mi nie siadło. Tematyka moja, ale obrazki i kolory już nie. Przy tym sobie słucham eski a tam "Jestem bogiem" ( w końcu jakaś normalna muzyka ) i te genialne cenzurowanie przekleństw xD. A potem "Głucha noc" i przypominają się stare czasy.. Eh dobra dość mojego ględzenia. Droga zamawiająca, przepraszam, ale nie użyłam twoich obrazków, mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe <płacze> i mi to wybaczysz, cóż niefajnie wygląda połączenie czarno-białych obrazków z kolorowymi. Uwierz mi wyglądało to okropnie. Tak samo jak nie ma ani pomarańczu, ani żółci - te kolory nie pasują mi do pięknych, granatowych włosów Hinatki. Jest tylko rozjaśniony czerwień, który daje nam taki róż. No, cóż, mam chociaż cichą nadzieję,że mimo, iż nie spełniłam wymagań, szablon się spodoba.


*Szablony na blogu próbnym zmieniają się co jakiś czas*

Proszę nie pobierać szablonu oprócz zamawiającej!
Po prawej stronie jest napis "download" klikasz i powinno się pobrać. Linki do buttonów masz w "Instrukcja.Przeczytaj" - tam masz wszystko wyjaśnione jak dodać, aby był efekt przeźroczystości, czyli aby rogi buttonu nie robiły się czarne, a był ładnie zaokrąglony. Jakbyś miała jakiś problem (brzmię już jak typowy dresiarz xD ) to pisz na moje gg: 45995008. :) Chciałabym również wyjaśnić sprawę na podglądzie - ucina tło, ale normalnie tego nie ma, wystarczy zerknąć na blog próbny.

Button nr.1

Button nr.2

A teraz kredyty:
1/2


26 maja 2013

028. Vampire Knight + Kuroshitsuji - wolne

Kolejny szablon z serii Vampire Knight oraz pierwszy z Kuroshitsuji :3 Tak jakoś naprawdę wzięłam się za te obie serie niedawno, oglądam je po raz drugi ^.^ Sama nie wiem dlaczego... chyba za bardzo kocham te anime >.< No ale do rzeczy...

wolny.

>Podgląd<
>Pliki do pobrania<
>Blog próbny<
*Na blogu próbnym szablon zmienia się co jakiś czas!

Oraz następny ^.^ Z mojego ulubionego anime ♥ O .o

wolny.

>Podgląd<
>Pliki do pobrania<
>Blog próbny<
*Na blogu próbnym szablon zmienia się co jakiś czas!


Mrr :3 To wszystko na dzisiaj. Baj baj miau ^.^
Pozdrawiam, Akuma ;*

027. Zamówienie dla Minnou Josei

Matko boska, jak ja się źle czuje... Tragedia jakaś. Szablony coś mi nie wychodzą, coś tak czuję. Nie jest zbyt pięknie... To mój pierwszy raz kiedy łączyłam aż cztery obrazki! Mam nadzieję, że nie wyszło beznadziejnie tak jak mi się zdaje. No, ale cóż... Przejdę teraz do zamówienia.*szablony na blogu próbnym zmieniają się co jakiś czas*

Proszę nie pobierać szablonu oprócz zamawiającej!
Chciałabym, abyś zastosowała się do instrukcji, gdyż gdy wgrasz button normalnie, robi się takie czarne na około a ma być obrazek z zaokrąglonymi rogami. No cóż, jak widać niektórzy mają to gdzieś i nie czytają instrukcji... Po prawej masz napis "download" klikasz i powinno się pobrać. 
Mam nadzieję, że szablon się spodoba. Jeśli będą jakieś problemy, pisz do mnie na gg.

Button:


A teraz kredyty:
1/2/3


026. Instrukcja - wstęp


Na początku chcę was uprzedzić, że moje instrukcje nie są fachowe. Są to poradniki dla tych, którzy chcą chodź trochę "liznąć" kodu CSS. To uproszczone i zmodyfikowane informacje, jakie ja posiadam lub takie, które znalazłam w internecie ^^
Skoro jest tyle tego na różnych stronach to po co to robię? 
Pierwsza sprawa: po to właściwie się tu zgłosiłam. By pisać instrukcje. 
Druga sprawa: wiem, jak trudno jest zacząć i zrozumieć budowę kodu, dlatego chcę wam w tym pomóc :)

To co potocznie nazywamy kodem, naprawdę nazywa się stylem CSS. Styl sam jako taki nie funkcjonuje. Definiuje on tylko istniejący element na stronie. 

Jak jest zbudowany?
selektor {cecha: wartość;}

Selektor – to istniejący już element, któremu chcemy nadać nowy wygląd. Na przykład chcemy zmienić wygląd postu do tego użyjemy selektora .post
Cecha – inaczej własność lub właściwość. Na przykład chcemy zmienić tło posta, do tego użyjemy cechy, która odpowiada za tło czyli background. Po danej cesze zawsze musimy wpisać dwukropek inaczej nic nie zadziała! Teraz nasz kod wygląda tak: .post {background:
Wartość – jest to określenie dla wpisanej wcześniej cechy. Chcąc by nasze tło było czarne wpisujemy np. black. Nasz kod wygląda teraz tak: .post {background: black}

Gdzie wpisywać kody?
Wchodzisz na swojego bloga -> projekt -> dostosuj -> zaawansowane -> dodaj arkusz CSS 

Jeżeli chcemy nadać tą samą cechę dla kilku selektorów wtedy wpisujemy:
selektor, selektor, selektor  {cecha:  wartość}

  • Przykład:

 .post, .column-right-inner, .header {background: Black}


Jeżeli chcemy nadać kilka cech dla jednego selektora wpisujemy:
selektor {cecha: wartość; cecha: wartość; cecha: wartość;} <- dopisywać można do znudzenia.

  • Przykład:

 .post {background: Black; opacity: 0.8; padding: 10px;}


Można też połączyć oba:
Selektor, selektor, selektor {cecha: wartość; cecha: wartość; cecha: wartość}

  • Przykład

.post, .column-right-inner, .header {background: black; opacity: 0.8; padding: 10px;}

Ważne informacje: 
  1. Wpisując kody używamy języka angielskiego! (polski nie zadziała! Ale to dobra sprawa, można się trochę podszkolić : )
  2. Jeżeli dana komenda nie działa, można do niej wpisać !important. Tak zwana dyrektywa czyni cechę ważniejszą.

  • Przykład: 
.post {background: Green !important;}


      3. Nasz kod nie musi wyglądać tak:
selektor, selektor, selektor {cecha: wartość; cecha: wartość; cecha: wartość}


równie dobrze może on wyglądać tak:

Selektor, selektor, selektor {cecha: wartość;
Cecha: wartość;
Cecha: wartość;}

lub tak:

Selektor,
selektor, 
selektor {cecha: wartość; cecha: wartość; cecha: wartość}

nawet tak: (z tego sposobu korzystam - jest najbardziej przejrzysty moim zdaniem)

Selektor, selektor, selektor {
Cecha: wartość;
Cecha: wartość;
Cecha: wartość;
}

Strukturę kodu już rozumiecie? To świetnie! W następnej notce, podam wam selektory, wartości i cechy, z których będziemy budować kody :) 
Jeżeli coś byłoby nie zrozumiałe, piszcie śmiało w komentarzu ^^ Ale wydaje mi się, że w miarę prosto to wszystko ujęłam :)

zainspirowana instrukcją Avii Tinar z http://demens-mulier.blogspot.com/ :)

025. Zamówienie dla Enigma

Cześć wszystkim! Jaka dzisiaj ładna pogoda u mnie w porównaniu do wczorajszej :D Co do szablonu... Męczyłam się strasznie z nagłówkiem, jakoś żaden art mi nie pasował, ale w końcu coś wykombinowałam, jak to ja. ^^ Jeszcze cholerny kaszel i nieżyt nosa mnie dopadły, masakra... No, ale macie tutaj moje małe dzieło. Mam nadzieję, że zamawiającej się spodoba :)


*szablony na blogu próbnym zmieniają się co jakiś czas*

Proszę, aby szablon pobierała tylko zamawiająca.
Po prawej stronie jest napis "download" klikasz i powinno się pobrać. Wszelakie instrukcje masz zawarte w folderze. Proszę się do nich stosować. W folderze znajdziesz również buttnon, o którym też jest mowa w instrukcji. Jakby coś poszło nie tak, pisz do mnie na gg. ;)
No to kochani, do następnego! ;*

A oto button:Kredyty:
1/2/3

024. Vampire Knight - wolny

Naprawdę miałam wenę na ten szablon ^.^ Robiłam go ponad półtora godziny, ale naprawdę świetnie mi wyszedł! No... to moja ocena. Nie wiem jak wasza ;)

wolny.

*Na blogu próbnym szablon zmienia się co jakiś czas!

Jak na razie tylko jeden, bo zaczęłam go o... 22 a kończe teraz o północy ;_; Najwyżej jutro dodam więcej... jednak raptem od poniedziałku będę mieć zawalony tydzień, dlatego nie spodziewajcie się dużo notek ode mnie. A i... od 10.06 do 16.06 mnie nie będzie, dlatego Sasame i Code będą tutaj przejmować dowodzenie :)
Takie małe ogłoszenie.
Pozdrawiam, Akuma ;*

25 maja 2013

023. Akatsuki - Chibi. Szablon wolny

No więc macie obiecany szablon wolny ^^ 
Taki z Akasiami w wersji Chibi ^^ 
Wyszedł z deczka ubogi, no ale mam nadzieję, że się wam podoba :)


Żeby nie było nieporozumień, zaznaczam, że jeżeli chcesz pobrać szablon poinformuj o tym w zakładce"pobieralnia" (adres bloga, nick oraz numer szablonu). 


ps. Od razu ostrzegam, że jeżeli na blogu macie układ inny niż jednokolumnowy, to owy szablon się nie nadaje!

022. Szablon dla Minnou Josei

Na początku chciałabym jeszcze raz powitać nową stażystkę - Code Breaker! Tak strasznie się cieszę, że moja mała szabloniarnia rozkwita :3 Dobsz! A teraz zamówienie:


>Podgląd<
>Pliki do pobrania< EDIT*
>Blog próbny<
*Na blogu próbnym z czasem szablon się zmienia!

Nie miałam kompletnie pomysłu jak go zrobić :< Ale jakoś wyszło...
A teraz button:

*Button pobiera się razem z szablonem

To wszystko :3 Pozdrawiam ;*
~ Akuma

EDIT* poprawione :)

021. Cześć!

No cześć wszystkim ^^ . Jestem tu nowa, zostałam przyjęta dzisiaj - mogę sobie pogratulować, że ktoś mnie chce xD No, ale do rzeczy. 
Mam na imię Klaudia i szablony robię od jakiegoś czasu. Oczywiście tworzę je za krótko by były jakieś idealne. Na tym blogu głównie będę się zajmowała tworzeniem dla Was instrukcji CSS. Zamówień nie przyjmuję, ale będę co jakiś czas wrzucała szablony wolne ^^ Dlatego jeżeli macie jakikolwiek pomysł na taki szablon piszcie śmiało! Chętnie go zrobię ^^ Jakiś paring z anime? Czy nawet nie anime, bo nie ograniczam się tylko do postaci fikcyjnych ;3

A teraz jeden szablon, który wykonałam niedawno na zamówienie:26.

I drugi, który mam na swoim blogu ^^

27.

No i jak zauważyliście dzisiaj nic dla was nie mam, ale postaram się szybko coś dodać ^^ 
Pozdrawiam wszystkich gorąco!<3

020. Szablon dla Kaori

Właśnie przeczytałam poprzedni post Sasame i zastanawiam się... czy by nie napisać ostrzeżenia w regulaminie. Chyba to zrobię... a jak myślicie o czym? Ci, którzy składają zamówienia dostają własne szablony przeznaczone na swoje blogi. Nikt więcej nie ma prawa ściągać tych szablonów. Można tylko pobierać to, co jest w galerii. 
A teraz zamówienie:


~ by Akuma


A propos nagłówka. Od jakiegoś czasu, gdy się go wgrywa - wyświetla się czarne tło. Tak nie powinno być. Pewnie Sasame już o tym wspominała, ale ja także mam do was prośbę. Jak pobieracie pliki - template i nagłówek, do zestawu również dołączyłam plik pod nazwą "README". Pragnę, żeby każdy kto ściągał szablon to przeczytał. Jest to naprawdę niezbędne. Wyjaśniłam tam jak dodać nagłówek bez tego czarnego tła. Mam nadzieję, że pomogłam :)
Pozdrawiam, Akuma ;*

24 maja 2013

019. Szablon dla Atanih

*Proszę nie pobierać szablonu, oprócz osoby zamawiającej, widzę każdą ilość pobrań szablonu! Jedynie można jak szablon znajdzie się w GALERII, jako szablon wolny.*
 *Jeśli u kogoś zobaczę mój WOLNY szablon, a nie zgłosi tego w "POBIERALNI" (czyt. adres bloga, nick i numer szablonu jaki pobiera) to nie będzie miło!*

Cóż na dzisiaj mam tylko jedno zamówienie, z którego jestem dość zadowolona. ^^ Tak notabene, czy tylko u mnie jest taka beznadziejna pogoda? Normalnie masakra! Przychodzi weekend robi się brzydko, a kiedy jest ładnie trzeba zapieprzać do szkoły... Uch! Jak ja tego nie znoszę. A teraz przejdę do szablonu. Nie wiem droga Atanih czy Ci się spodoba, ale mam nadzieję, że choć troszeczkę. :)


*szablony na blogu próbnym zmieniają się co jakiś czas*

Jeśli miałabyś z nim jakiś problem pisz na moje gg: 45995008
Jak wchodzisz na "podgląd/pobierz" po prawej stronie masz napis "download" klikasz i powinno się pobrać. 
Na razie to wszystko. Do następnego kochani ;*

A teraz kredyty:
1/2

22 maja 2013

018. Szablon dla Im Mina

Dobra, przepraszam, że tak perfidnie zakrywam post Akumy, ale chciałabym już dodać to zamówienie, żeby mieć je z głowy. Jeśli chodzi o szablon, nie wiem czy mam być zadowolona czy nie. W końcu to moje pierwsze zamówienie i nie wiem czy sprostałam oczekiwaniom. Trochę miałam z tym roboty, gdyż nie miałam pomysłu na sklejenie obrazków. Mam nadzieję, że zamawiającej się spodoba, są również ciemne kolory - czyli tak jak chciałaś.


*szablon zmienia się co jakiś czas

Tam po prawej stronie masz napisz "download" - klikasz i powinno się pobrać :)
Wykonałam również button, który masz w folderze - nie wiem czy Ci się spodoba.
Jeśli miałabyś jakieś problemy z szablonem pisz na moje gg: 45995008 - które z resztą już masz xD

*Proszę również stosuj się do podanej instrukcji ( masz tam linka do nagłówka ), gdyż jak już pisałam wcześniej, blogspot zamienia przeźroczyste nagłówki na czarne*


A teraz kredyty:
1/2

Do następnego szablonu! A tak w ogóle, ma ktoś jakieś pomysły na wolne? Jeśli tak to śmiało pisać! 


017. Szablon dla Miyumi-chan


~*~

Co tam kociaki? :3 Widzę, że więcej was tu nabywa... naprawdę się cieszę ^.^ Jestem zaszczycona. Uradowana tym, że mam pomocnicę w zanadrzu ;3 Hehe. Nie będę musiała się aż tak przemęczać >.<
A co do szablonu... pomarańczowo czarny. Nie dodawałam niebieskiego >.< I za to gomen! 
Pozdrawiam wszystkich ;*
~ Akuma

21 maja 2013

016. Witam wszystkich!

Cześć! Jestem tu nowa. Zapewne niektórzy mnie już kojarzą z moich blogów, za to inni nie mają pojęcia, że w ogóle istnieję. No, to na początek... Mam na imię Natalia i będę odbywać tu miesięczny staż. Nie ukrywam, że moje prace nie są zbyt idealne, a do ideału im bardzo, bardzo daleko, ale będę się starać! Cóż, szablony robię od około półtora miesiąca, wiec szału nie ma. Na dzisiaj mam kilka szablonów wolnych, abyście zobaczyli jak mi to idzie. Na razie zapoznaję się, ze światem szablonów, więc zbyt pięknie nie będzie. Wiadomo, początki są najtrudniejsze. Dobra koniec mojego monologu! Przejdę teraz do szablonów.

Wolny:

Szablon nr. 19Wolny:

Szablon nr.20

Uwielbiam ten arcik! Jest po prostu śliczny! 
NaruSakuWolny:

Szablon nr. 21

Oczywiście z moim ulubionym paringiem :)
SasuSaku*Przy tym szablonie proszę przeczytać uważnie instrukcje, gdyż blogspot jakiś ostatnio został rasistą i nie czyta przeźroczystych nagłówków - stają się po prostu czarne, jednak udało się mi to naprawić, trzeba zastosować się do instrukcji*

Na dziś tyle! Wiem nie jest zbyt cudownie, a nagłówki nie są skomplikowane, ale dopiero się uczę. 

~Sasame Ka~

PS. Przyjmuję już zamówienia! :)

Kredyty: 1/2/3

20 maja 2013

13 maja 2013

014. Szablon dla Ever + pierwsza odmowa

Szablon dla Ever

~*~

+ Odmowa dla Faith
Powód: Brak dostępu na bloga.


[Cóż... wiedziałam, że to się kiedyś stanie. Ta pierwsza odmowa :< Jednak jeśli poprawi się błędy w formularzu  to przyjmę zgłoszenie ponownie. Faith - nie napisałaś jaki chcesz układ. Ale to nie największy z problemów. Nie mogłam się dostać na twojego bloga. A co do szablonu dla Ever... sama nie wiem co mam o nim myśleć xD Ja tam mam nisko samoocenę. Jednak jeśli Ci się podoba, to fajnie :) Ciesze się.]

3 maja 2013

013. Zochan x2

Dwa szablony dla Zochan

"Wybaczcie, ale zabłądziłem na drodze życia"
~*~

"Ciężko sprawić, aby twoje myśli do kogoś dotarły"
>Podgląd<
>Pliki do pobrania< [EDIT]
>Blog próbny<
~by Akuma


[Jeśli mam być szczera... sama nie wiem, który mi się bardziej udał xD No, ale spoko >.<]

EDIT* Kolumna została obniżona :< Przepraszam za problem.